Ucuz Tabela

Ucuz Tabela

Tabelalar firmaların fiziksel olarak kendilerini gösterebilmeleri ve ön plana çıkarabilmeleri için genellikle dış mekânlarda kullandıkları önemli unsurlardır. Tabela ile firma bir nevi kendi duruşunu diğer firmalara ve müşterilerine gösterebilmektedir.Bu sebeple bir firmayı tanıtan tabelanın güzel olduğu kadar ucuz tabela olması da önemlidir.

Ucuz Tabela
Ucuz Tabela

Tabela Çeşitleri

Tabelalar günümüz teknolojisinde oldukça yaygın kullanılmaktadır ve birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Tabelaların fiyatlandırması da çeşitlerine bağlı olarak değişmektedir. Bazı tabelalar diğerlerine göre daha uygun fiyatlıdır ancak bu durum o tabelanın diğerinden daha dayanıksız olduğu anlamına gelmez.

Uygun fiyatlı tabelaların başında düz alüminyum tabakalar gelmektedir. bu tabelalar genellikle alüminyum bir plaka üzerine istenilen yazı ve logoların boyama ya da germe işlemi uygulanması ile oluşturulmaktadır. Uygun fiyatlı olan bu tabela zorlu kış şartlarında ya da kavurucu yaz sıcağında diğer tabelalara oranla çok daha dayanıklıdır.

Ayrıca uygun fiyatlı bu alüminyum tabelaları sadece dış mekânda değil, iç mekanda da kullanmak mümkündür. İstediğiniz yazı ve şablonları firmamız yetkililerine bildirdiğiniz takdirde, istenilen ölçülerdeki tabelanız en kısa sürede kullanıma hazır bir şekilde elinizde olacaktır.

Kaliteli Ve Ucuz Tabela Çeşitleri

Ucuz tabela düz zemin üzerinde hazırlanıp sunulmak zorunda değildir. Biz de ucuz tabela kavramını genişleterek, uygun fiyata farklı tasarımlar sunarak müşterilerimizi memnun etmek istemekteyiz. Alüminyum tabakalar illa düz zemine germe ya da boyama yapılarak elde edilecek diye bir kavram söz konusu değildir. Uygun fiyatlı ve değişik bir tarzı olan kutu tabela yine alüminyum malzemeden üretilmektedir. Düz iki boyutlu bir zemin yerine, alüminyum zeminin üç boyutlu hale getirilmesi ile hazırlanmaktadır. Bu üç boyutlu tabela daha sonra siz saygıdeğer müşterilerimizin isteğine göre, harf, logo, şekil ya da desen halinde kesilerek renklendirilir ve farklı modellerde uygun fiyata bir tabela tasarlanmış olur.

Tabela Kullanım Alanları

Ucuz tabela dediğimiz bu alüminyum tabelalar dış cephede kullanılabileceği gibi farklı birçok yerde de kullanılabilme özelliğine sahiptir. Alüminyum tabelalar iç mekânlarda yer belirtme tabelası, acil çıkış ve giriş tabelası, iş güvenliği tabelaları ya da reklam tabelası olarak kullanılabilmektedir. Firma olarak da bu tabelaları istenilen şekilde ve renklerde, istenilen ölçülerde tarayıp müşterilerimize sunmaktayız.

 

Ucuz Tabela” te bir düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ ÖLÇÜ VE
KEŞİF İÇİN SİZİ ARAYALIM

    WhatsApp WhatsApp Hizmet Talep Hattı