Ucuz Tabela

Ölçüm

Ucuz Tabela

Reklam bir ürünün veya işletmenin tanıtımını yapan bir sektördür. Herhangi bir şeyin reklamını yapabilmek için birçok farklı yol vardır. Bu yolların en bilinenleri şu şekilde sıralayabiliriz; TV, gazete, dergi, broşür, tabela. Reklam sektörü oldukça maliyetli bir sektör olsa da reklam sonrasında alınan dönüşlerle bu maliyet karşılanabilmektedir. Tabii reklam sektöründeki her alan farklı maliyetler içermektedir. Örneğin TV’de yapılan bir reklam ile dergide yapılan bir reklamın maliyeti birbirinden farklıdır. Reklam sektöründe tabela dışında diğer alanlarda yapılan reklamlarda belirli bir süre ve limit vardır. Fakat tabela sektöründe reklam yapıldığı zaman süresiz olarak reklam yapmak mümkündür. Yani tek bir maliyetle uzunca bir süre ürün veya işletme reklamını mümkün olduğu reklam kolu ucuz tabeladır.

Ucuz Tabela
Ucuz Tabela

 Tabela Çeşitleri ve Fiyatları

Tabelalar kullanacakları alanlara göre, tabela yapımında kullanılan malzemelere göre, tabelanın boyutuna göre farklı fiyatlar içermektedir. Örneğin her mekânda farklı boyutlarda tabelalar kullanılmaktadır. Bazı mekânların tabelaları kalıp kurallara göre yapılmaktadır. Örneğin eczane, Hastane gibi yerlerde Sağlık Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu kriterlere göre tabela yaptırmak gerekmektedir. Bireysel olarak tabela yaptırmak İstediğiniz zaman tabelayı nerede kullanacağınız önemli bir etkendir. Tabelalar Işıklı ışıksız, ahşap, alüminyum, led ışıklı, kutu harfli gibi birçok farklı çeşittedir. Tam olarak neyin reklamını yapacağınıza karar vermeniz ve tabi ki tabelayı nerede kullanmak istediğiniz seçimlerinizde önemli birer ana etkenlerdir.

Uygun Fiyata Tabela

Tabelalara harcanan maliyet çoğu zaman bir veya birkaç defaya mahsustur. Yaptırılan bir tabela ile ilgili Uzunca bir dönem ürününüzün veya işletmenizin reklamını yapmanız mümkündür. Yine de birçok firma tabela hizmetinde bazı kriterlere göre fiyat listesi belirlemiştir. Bazı firmalar kurumsal yapılacak olan işler için, bazı firmalar toplu işlerde, bazı firmaların ise belirlemiş oldukları kriterlere göre uygun fiyata tabela yapmaktadır. Bu sebeple tabela yaptırmadan önce tabelacı firma seçiminizde sizin kriterlerinize uygun olan ve de uygun fiyata kaliteli ve tecrübeli hizmet sunan bir firma ile anlaşmanız yararınıza olacaktır. Her şehirde birçok farklı tabela firması bulunmaktadır. Önemli olan uygun fiyata istediğiniz kalitede ürün sunabilecek bir firma ile hızlı ve temiz bir anlaşma yapabilmeniz dir.

 

Türkiye’nin her yerinde size yakın tabelacı ‘yı bulmak için en yakın tabelacı ‘yı ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ ÖLÇÜ VE
KEŞİF İÇİN SİZİ ARAYALIM

    WhatsApp WhatsApp Hizmet Talep Hattı