Totem Tabela

Ücretsiz Keşif

Totem Tabela

Kişilerin ve işletmelerin bilinirliğini ve kendi bünyesinde sürdürmüş olduğu faaliyetleri belirtmek için kullanmış olduğu tabela yöntemleri bulunmaktadır. Tabela yöntemleri ile hem reklam yapmak, hem de dikkat çekmek son derece kolaydır. Ülkemizde kullanılan birçok tabela sistemi bulunmaktadır. Her işletme kendi yapısına da bünyesine uygun tabela modelleri ile faaliyet sürdürüyor. Tabela modelleri arasında, totem tabela, kutu harf tabela, ışıklı ve ışıksız tabela, ahşap tabela gibi modeller en çok tercih edilen ürünlerdir. Totem tabela modellerini daha çok dikkat çekici yapılabilir. Reklam yapmak istediğinde rahatlıkla kullanmanız mümkündür.

 

"<yoastmark

 

Totem Tabela Nedir?

Totem tabela modelleri reklam sektöründe en çok kullanılan tabela ürünlerinden bir tanesidir. Işıklı ve ışıksız olarak iki türde kullanmak mümkündür. Oldukça büyük olan ve görsel olarak göze hitap eden totem tab. sistemleri, işletmeler ve firmaların başvurmuş olduğu en büyük reklam sistemidir. Genellikle yol kenarlarında ve caddelerde kullanıma uygundur. Totem tabelalar farklı boyutlarda tasarlanmaktadır. Yerden yüksekte ve tek boyutta tasarlanan totem tabelalar, ışıklı ve ışıksız olarak üretilebilir. Totem tabelalar üretilmeden önce uygulanacak olan arazinin keşif araştırması yapılmalıdır. Yüksek düzeyde bir totem tab yaptırmak istediğinizde, ışıklı totem tabelalar oldukça ideal ürünler olacaktır. Tabelaları da kendi içerisinde farklı özelliklerde modelleri bulunmaktadır. Tek bacaklı totem tab., likit totem tab., çift bacaklı totem tab. olarak modelleri bulunuyor.

 

Totem Tabela Nasıl Üretilir?

Totem tabela üretiminden önce uygulanacak olan mekân özelliklerine göre araştırmalar yapılır. Mevsim koşullarına karşı en dayanıklı olan tabela sistemidir. Özellikle büyük ve Işıklı olanları tüm işletmeler tarafından tercih ediliyor. İşletmeler belirtmiş oldukları tasarımlar doğrultusunda üretilen tabela sistemlerini inceledikten sonra, gerekli onay verildiği takdirde üretimi hemen gerçekleştirilir. Üretilen tabela sistemleri belirtilen alana montaj işlemi dâhilinde uygulanır. Totem tabela modellerinde Işıklı olan tercih edilirse florasant ve led ışıklar kullanılır. Totem tab. modelleri yüksekliği açısından oldukça dikkat çekici bir özelliğe sahiptir. Belirli uzaklıklardan bile kolay bir şekilde görülür. Görüş açısı sayesinde, şehirlerarası ve caddelerde açık alanlarda en çok tercih edilen tabela sistemlerinden bir tanesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ÜCRETSİZ ÖLÇÜ VE
KEŞİF İÇİN SİZİ ARAYALIM

    WhatsApp WhatsApp Hizmet Talep Hattı