Kutu Harf Tabela

Kutu Harf Tabela

Ülkemizde ve tüm dünyada teknolojik ürünler sayesinde birçok alanda faaliyet sürdürüyoruz. Özellikle faaliyet sürdürdüğümüz işyerlerinde kullanmış olduğumuz tabela sistemleri ile bilinirliğimiz artıyor ve kendi reklamınızı yapma şansı elde ediyoruz. Tabela sistemleri farklı birçok ebat ve boyutları kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. İstenilen her ürün ve malzeme de elde edilebilen, işletmelerin yapısına uygun şekilde tasarlanan tabela modelleri ile dikkat çekici bir tabela sistemi oluşturmak mümkündür. Yaygın olarak kullanılan belli başlı tabela modelleri bulunmaktadır. Kutu harf tabela, ışıklı ve ışıksız tabela, totem tabela gibi modeller en yaygın olarak tercih edilen tabela türlerindendir.

Kutu Harf Tabela
Kutu Harf Tabela

Kutu Harf Tabela Nedir?

Reklam tabelalarının en vazgeçilmez ürünlerinden bir tanesi olan kutu harf tabelâlardır. Her işletme ve firma tarafından tercih ediliyor. Özellikle tüm dikkatleri üzerine çekmek isteyen işletme ve firmalar kutu harf tabela yöntemlerini tercih etmektedir. Son derece modern ve dikkat çekici olan, farklı boyutlarda ve renklerde tasarlanabilen kutu harf tabela modelleri farklı işletmeler ve firmalar için değişik ebat ve boyutlarda tasarlanmaktadır. Firmaların isimleri ve logoları özel olarak harf şeklinde tasarlanmaktadır. Müşteriler kendi logo ve isimlerinin, kullanılacak olan tabela sistemlerinde yazı tercihini yapabilirler. İşletme tercih etmiş olur ya da seçildiğini ve tabela modelin onayladıktan sonra üretim aşamasına geçmektedir. Kutu harf tabela modelleri dikkat çekici ve modern tasarımlar arasında yerini alıyor.

 

K. Harf Tabela Modelleri Ve Özellikleri

Yaygın olarak kullanılan kutu harf tabela modelleri arasında en çok tercih edilen ve dış mekânlarda kullanılan, paslanmaz kutu harf tabeladır. Kötü hava koşullarına karşı oldukça kullanışlı olan, yağmurdan ve sudan etkilenmeyen ve hiçbir şekilde paslanmayan tabela modelleri en çok tercih edilen üründür. Işıklı ve ışıksız olarak birçok farklı tasarımda hazırlanmaktadır. K. harf tabela üretimi yapılırken kesilen harfler çeşitli boyalar ile boyanarak hazırlanıyor. İşletme ve kişiler, kendi tabela yöntemlerinde kullanılacak olan model ve renkleri seçme özgürlüğüne sahiptir. Tabela sistemleri üzerinde kullanılacak olan kaliteli malzemeler sayesinde, uzun yıllar kullanım sağlamak mümkündür. Özellikle kutu harf tabelalar da boya tercihi önemlidir. Kaliteli boyalar hiçbir şekilde akmaz ve uzun yıllar kullanım sağlamak için uygundur. K. harf tabela modelleri, pirinç kaplama, pleksi, alüminyum,  köpük gibi materyallerden üretilmektedir.

 

İstanbul’da değil misiniz? O zaman en takın tabelacı Türkiye’nin her yerinde…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ ÖLÇÜ VE
KEŞİF İÇİN SİZİ ARAYALIM

    WhatsApp WhatsApp Hizmet Talep Hattı