Işıklı Tabela

Işıklı Tabela

Tabela piyasalarda, firmaların kendilerini tanıtmak için kullandığı en etkili yollardan biridir. Firmanın bilinirliğini artırmak ve müşterilerin dikkatini çekmek için, genellikle firma girişlerine yaptırılan ve firma ismi, telefonu ya da firma sahibinin ismi bilgilerini de içeren renkli ya da sade, düz ya da ışıklı panolara tabela denir.

Tabela üreticisi bir firma olarak bizim görevimiz, başka firmaların kendini tanıtması ve piyasada ön plana çıkarması gibi isteklerini yerine getirecek güzellikte, şık tabelalar üretmektir. Birçok tabela çeşidi vardır. Alüminyum tabela, polikarbon tabela, dijital baskı ya da kutu harf gibi tabelalara ek olarak ışıklı tabela üretimimiz mevcuttur.

"<yoastmark

Işıklı Tabelanın Farkı Nedir?

Işıklı tabela; birçok farklı elektriksel ve metal malzeme ile yapılan, dikkat çekici, tanıtıcı özelliği olan tabelalardır. Genellikle dış mekânlarda, firma girişlerinde kullanılmaktadır. Ancak iç mekânlarda uyarıcı tabelalar ve çatı katlarında da dikkat çekici tabelalar kullanılmaktadır.

Işıklı tabelalar üç boyutlu, metal bir tabela kutusu içine çeşitli elektronik malzemeler ile, müşteri firmanın istediği yazı, logo ya da amblemi, istenilen renk ve tasarımlarla insanların hizmetine sunmaktadır. Genellikle led ve spot ışıklandırma kullanılarak yapılan bu ışıklı tabelalar, müşteri isteğine bağlı olarak hareketli ışık ya da sabit duran ışık şeklinde üretilebilir. Sabit ışıklandırma için basit bir ışıklandırma mekanizması yeterlidir. İstenilen şablonlar ve renkler belirlendikten sonra, kolayca oluşturulup, müşterimize teslimini sağlamaktayız.

Hareketli ışıklandırmalı tabelalar ise biraz daha komplike kuruluma sahiptir. Hareketin istenilen yönde akması, ışığın yanıp sönmesi ya da buna benzer her şey için, elektronik malzemelerin yanı sıra ufak bir yazılım aparatı da gerekmektedir. Biz firma olarak hem hareketli hem sabit ışıklı tabelaların üretimi yaparak, müşterilerimizi her konuda memnun edebilmeyi hedeflemekteyiz.

Işıklı Tabela Fiyatları

Işıklı tabela modellerimizin fiyatları istenilen tabelaya göre farklılık göstermektedir. Tabelanın ölçüsü, kullanılacak ışıklandırma malzemeleri, logo tasarımı, hareketli ya da duran ışık gibi değişkenler, ışıklı tabela fiyatlarında değişikliğe sebep olmaktadır. Uzun süreli kullanımlı, farklı hava koşullarına dayanıklı, hayalinizdeki ışıklı tabelayı tasarlayıp oluşturmanızda siz müşterilerimize severek yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ ÖLÇÜ VE
KEŞİF İÇİN SİZİ ARAYALIM

    WhatsApp WhatsApp Hizmet Talep Hattı